21.08.2023
Výborný výběr a velmi vstřícná obsluha. Oceňuji také velmi rychlé vyřízení objednávky z eshopu.
Pavel12 Cech
19.08.2023
Včerejší zápas se Slováckem sem si náramně užil.Krásný fotbal,parádní atmos féra a remiza 2:2 se silným Slováckem.Co víc sem si mohl přát,než takovy suprovy fotbal.Byl to super zážitek a už se těším na další domácí zápas Zbrojovky.
Fristajlo
21.07.2023
Píšu recenzi po několikáté návštěvy místního stánku. Zápas Brno - Příbram. Utkání mělo všechno co mělo mít, mnoho gólu, zápas plný emocí, skvělá atmosféra. Bohužel zápas neměl vítěznou tečku a skončil remízou 3:3. Hvězda dolů za nekonečné řady u stánků s občerstvením a také došly krátce po poločase klobásy... co to je za fotbal bez klobásy.
Jiří Zavřel
20.07.2023
Pokuď ZBROJOVKA vyhrává, tak je to skvělé místo.Škoda, že v okolí stadionu je málo parkovacích míst pro návštěvníky.Dopravní podnik ale posiluje v době před a po ukončení zápasu trolejbusovou linku č.32 záložními autobusy, tak je odchod ze stadionu plynule zabezpečen...
Karel Špičák
19.07.2023
Člověk vždycky vybere, když potřebuje sám něco obnovit v šatníku, případně chce někoho obdarovat. Bonusem je i nadstandardně vstřícné jednání ohledně možností vyzvednutí.
lukasz rusinek
19.07.2023
Awesome stadium
Radek Franc
15.07.2023
fandím Zbrojovce, ale tragickej stadion, tribuny daleko od hřiště, navic oplocený, fronty na občerstvení několik desítek minut, trapný repráky, ze kterých není nic slyšet, parkování neexistuje, prostě ostuda pro Brno