Po jednom tréninku první dojem: vidím to na profesionální přístup - pokud dítě nejeví plný zájem o trénink je z tréninku vyloučeno, aby nerušilo ostatní. Připravilo by je o dobré techniky výuky.
Super atmosféra! Jen škoda těch promarněných šancí! :)
Tomas Sedmidubsky
25.07.2023
SK Líšeň
Fotbalový klub, hrající aktuálně 2. nejvyšší soutěž, s jednou z nejvetsich mládežnických základen na Moravě
Pavel Novotný
22.07.2023
SK Líšeň
O poločase fotbalového utkání při vstupu na stadion:- Dobrý den můžu si koupit vstupenku?- Ne, stadion má plnou kapacit. Odpověděl potetovaný mládenec s holou hlavou ve vestě pořadatel.- Promiňte, viděl jsem po prvním poločase odcházet nejméně 10 lidí. Mohu si koupit vstupenku?- Ne, vstupenky neprodáváme, stadion má plnou kapacitu.- Prosím Vás, může si tedy alespoň můj 6 letý syn stoupnout k plotu, ještě před turnikety, aby viděl kousek zápasu? Sám hraje za SK Líšeň.- Nechejte branku zavřenou, k plotu před turniket nesmí.- Pane pořadateli, můžete mi říct svoje jméno? Opakovaně žádá člověk, šokovaný chováním pořadatele. Holá hlava mlčí a dál sleduje průběh utkání.Následně ke vstupu přichází dva kamarádi, jeden se vstupenkou, druhý bez. Po utržení vstupenky pánové zjistí, že oba nebudou do areálu vpuštěni, viz výše.Pán se rozhodne na utkání bez svého kámoše vůbec nejít a vstupenku, utrženou před 15 vteřinami, dává zdarma člověku u vchodu. Ten je pořadatelem viz výše ihned důrazně vykázán se slovy:- Máte neplatnou vstupenku, kam jako dete?- Mám vstupenku, kterou před půl minutou utrhla zde vaše kolegyně.- Máte neplatnou vstupenku, dovnitř nesmíte!Vážený pane Ing. Hladiši CSc, jste spokojen? Tak ať se Vám daří!
Petr Fojtík
22.07.2023
SK Líšeň
Byl jsem na zápase dorostu a SK Líšeň se proti Frýdku Místku moc neukázala. Trenér si to neuměl zorganizovat a místní tým nehrál jako družstvo, ale každý sám za sebe. Takže prohru 3:0 si Líšeň popravu zasloužila.
Martin Urbaník
20.07.2023
SK Líšeň
Modernizovaný stadion, který se každou sezónou vyvíjí a posouvá dál.Fanoušci zde při ligových zápasech dokáží vytvořit jedinečnou atmosféru.Líšeň je klub s obrovským potenciálem a do budoucna o něm ještě uslyšíme!