Dalím snadno a rychle

Lidé se snaží vyšplhat do světel reflektorů nejrůznějšími způsoby, z nichž všechny jsou složité, pomalé a namáhavé. Naštěstí existujeme já a můj blog, kteří vám poradíme, jak toho dosáhnout velmi efektivním a časově úsporným způsobem. Hodně štěstí!

  1. Naroďte se v nějaké zajímavé destinaci, třeba v Katalánsku.
  2. Jmenujte se tak, abyste téměř vyloučili možnost, že by žil někdo se stejným jménem a pokud přesto bude, aby rozhodně nedosáhl takového věhlasu jako vy. Originalita a zvukomalebnost se cení. Dobrým příkladem je Salvador Domingo Felipe Jacinto Dalí i Domènech.
  3. Buďte úchylní na nějaké věci, ale ne tak, aby vás stíhala policie. Řekněme věci, které jsou uvnitř měkké a navenek tvrdé. Nebo na měkké věci. Nebo na svou manželku. Nebo buďte úchylní na sebe samého.
  4. Vypadejte zajímavě a exoticky, ale vkusně oblečen. Doporučuji luxusní oblek s různými neobvyklými vzory a v pestrých barvách, k tomu vycházkovou hůl, povýšený výraz a francouzský knír. Jeho konečky natáčejte a mažte medem, aby se vám na něj lepily mušky.
  5. Milujte sama sebe. Postavte si muzeum, věnované jen vám.
  6. Záměrně kašlete na všechna pravidla. Nechte se vyrazit ze školy.
  7. Buďte umělec a všechny ohromte svými myšlenkami a talentem. Namalujte třeba tohle:
  8. Buďte exhibicioništičtí, říkejte pokaždé, co si myslíte a buďte absolutně namyšlení, což vám zvedne prodeje vašich děl a noviny vás budou milovat, protože budou mít o čem psát. Říkejte věci jako:

“Každé ráno zažívám při procitnutí vybranou rozkoš… rozkoš, že jsem Salvador Dalí, a ptám se unešeně sám sebe, co zázračného ten Salvador dnes asi vykoná.”
“Rozdíl mezi surrealisty a mnou spočívá v tom, že já jsem surrealista.”
“Sláva se má ke krutosti jako růže k růžovému keři.”
“Jen hlupák si může myslet, že se řídím radami, které dávám jiným.”

Hotovo? Gratulujeme, právě jste se zapsali do historie!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s